Hizmetler

BOYASIZ GÖÇÜK DÜZELTME, DOLU HASARI ONARIMI, SİGARA YANIK TAMİRİ, PLASTİK PARÇA VE TAMPON TAMİRİ, FAR CAMI YÜZEY TEMİZLİĞİ, CAM ÇİZİK GİDERME  onarımları alanında güvenilir, verimli ve ekonomik hizmet almak istiyorsanız doğru yere geldiniz

Boyasız Göçük Düzeltme

Araba kaporta-boya tamiri söz konusu olduğunda çok pahalı ücretler ve onarım zamanı açısından fazla vaktinizi verirsiniz. Kapı vurukları, hafif tampon sürtmeleri, boyası zarar görmemiş göçük hasarlarınızda, boyasız göçük onarımını tercih ettiğinizde hem para hemde zamandan tasarruf etmekle kalmaz, aracınızın orijinalliğini de korursunuz.

Boyasız göçük onarımlarında oto gövde panellerine uygun özel dizay edilmiş, oto boyasına zarar vermeyecek göçük kaldırma araçları kullanılır. Bu araçlar ile kaportada oluşan herhangi bir ezik, kırık ve göçük dışarı itme yöntemi ile kaporta sacına masaj yapar gibi düzeltme işlemi gerçekleştirilir.

Dolu Hasar Onarımı

Dolu aracınızı çarptığında, meydana gelen göçük hasarlarını gidermek için en iyi seçim ARS PDR hizmetidir.

Dolu hasarlarında meydana gelen göçükleri ya aracınızın üzerinde olduğu gibi bırakacaksınız ya klasik boya-kaporta işlemi ile gidereceksiniz yada kesinlikle bunları yapmam aracımın orjinalliği ve kaporta garantisi bozulmasın derseniz.

Seçmeniz gereken PDR boyasız göçük onarımıdır. Düşük maliyet, hızlı onarım ve aracın orjinal kalması bakımından en etkin onarım uygulamasıdır.